PETER SOOM WORKS

Peter Soom Works  käsitöösiidrid on kääritatud väikeses pruulikojas traditsioonilisel meetodil.

 

Siidrite valmistamiseks on kasutatud punaka viljalihaga magusate õunte filtreerimata mahla ja parimat külmpressitud arooniamahla. See annab siidrile iseloomuliku roosaka alatooni ja kuiva maitse.

 

Kontakt

Ando +372 501 2387
Toomas +372 507 9599
E-mail: petersoom@petersoom.ee
Veebileht: https://petersoom.ee/ 
Aadress: Pätsikingu talu, Vana-Kariste Mulgi vald, Viljandimaa 69506 Eesti

Näitan kõiki 4 tulemust

  • Sorteeri:

Kuiv humalasiider 7,2%

2.95

Kuiv õunasiider, mille kääritamiseks kasutasime filtreerimata õunamahla ja hoolikalt valitud siidripärmi.  Seekord lisasime tilga parimat külmpressitud arooniamahla, mis annab joogile iseloomu ja kordumatu tumepunase värvuse. Värskuse ja aroomi eest hoolitsevad Mosaic humalad.

Kuiv siider 6%

2.95

Kuiv õunasiider, mille kääritamiseks kasutasime filtreerimata õunamahla ja hoolikalt valitud siidripärmi. Lisasime tilga parimat külmpressitud arooniamahla, mis annab joogile iseloomu ja kordumatu tumepunase värvuse.

Kuiv siider Signed Batch 2017 6%

2.95

Kuiv õunasiider, mille kääritamiseks kasutasime filtreerimata õunamahla ja hoolikalt valitud siidripärmi. Lisasime vaid õrna mulli ning lasime tal rahulikult laagerdudes oodata õiget aega…

Kuiv tšillisiider 7,2%

2.95

Kuiv õunasiider, mille kääritamiseks kasutasime filtreerimata õunamahla ja hoolikalt valitud siidripärmi. Lisasime tilga parimat külmpressitud arooniamahla, mis annab joogile iseloomu ja kordumatu tumepunase värvuse. Õrna torke eest hoolitsevad valitud tšillikaunad.