Mulke Crisps

Mulke Crisps OÜ toodab Eestimaiseid juurvilja krõpse Mulgimaal.

 

Juurvilja krõpsude valmistamine Mulgimaal ulatub aastasse 2012, kui väikese söögikoha omanikud Karksi – Nuias hakkasid katsetama juurviljakrõpsude valmistamist, mis nüüdseks on saavutanud toreda värvuse ja hea maitsekooslusega huvitava ja piirkondliku toote kuulsuse.
Hetkel toodetakse Vaksal 17, Viljandi tehases krõpse: punapeedist, kollasest peedist, porgandist, kaalikast, hapukapsast, ubadest ja sibulast. Suudame toota 1,000 60g pakki tootmispäevas, vajadusel ka rohkem.
2018. aasta on olnud tootmisele murranguline ning koostöös EAS iga on seatud ülesse uus tootmisliin, millega suudame toota veel kvaliteetsemat ja paremat toodet.
Meie toode ei sisalda säilitusaineid ega E-sid. Meie motoks on väärindada Eestimaist juurvilja säilitades selles tema omapära ja maitse lisades juurde näpuotsaga päevalilleõli, meresoola, pipart, ja sidrunihapet. Meie tootel on testimise käigus antud 9 kuuline säilivusaeg, mis on tagatud eriti kvaliteetsete taassuletavate kottide näol.
Meie punapeedi ja kollasepeedi krõpsud on testitud ja pärjatud pääsukesemärgiga. Ja kõik meie tooted on tunnustatud ja kannavad Mulgi Värk märki, mis viitab toote kvaliteedile ja piirkondlikule tähtsusele. Meie disain meenutab mulgikuube ning kasutame oma pakendil Mulgi motiive, keelt ning lippu, et tutvustada meie piirkondliku kuuluvust. Tänaseks päevaks toodetakse Mulke Crisps OÜ-s kohaliku juurvilja puhtalt Mulgimaise kapitali toel ja seda teevad põlised Mulgid.

 

Kontakt

Telefon: +372 5672 0401
E-mail: mulkecrisps@gmail.com
Veebileht: Mulke Crisps

Näitan kõiki 5 tulemust

  • Sorteeri: