Chaga Health

Chaga Health eliksiirid ja pulbrid – Tõhusad immuunsüsteemi toetajad!

 

Eliksiirid baseeruvad Mulgimaa 100 aasta vanusel originaalretseptil ning on valmistatud chagast e. mustast pässikust e. vanarahva keeles kasekäsnast, ravimtaimedest ja meest.
Chaga Health eliskiir taastab väsinud organismi, tasakaalustab immuunsüsteemi ja aitab ennetada haigestumist erinevatesse külmetus- ja viiruhaigustesse.

Puhas loodus, teadus ja Mulgimaa vanarahva tarkus on põimitud ühte, et hoolida Sinu tervisest.

Eliksiiride vaieldamatu lemmik klientidel on Immuno eliksiir mahe/mitte mahe ja seda ostetakse nii suurtes kui väikestes pudelites. Väiksed pudelid eelkõige kas kingituseks või siis tarbimise alustamisel. Kes juba püsikliendid, siis nemad valivad 500 ml pudelid, sest sellest jätkub kuuri tegemisel 10 päevaks kui tarbida nii nagu soovitame – hommikul 25 ml ja õhtul 25 ml.

Mahe ja mitte mahe Immuno vahe tuleneb sellest, et toetame ka Eesti väike ettevõtjaid ostes neilt toorainet ja kuna neil ei ole mahesertifikaate, siis tooraine hind ka soodsam ja meie lõpptarbija mitte mahe eliksiirid seetõttu ka parema hinnaga. Retsept ja koostisained on kõik samad. Mitte maheda eliksiiriga tulime turule 01.03.

Immuno eliksiir on populaarne sellepärast, et sisaldab suuremas koguses chagat kui Elemental eliksiir ja c-vitamiini sisaldus tänu astelpajule on seal väga kõrge. Kui tarbida kaks korda päevas, siis saadav c-vitamiini kogus on 250% päevasest soovitatavast normist.

Elemental eliksiirist on aga meie ettevõtte alguse saanud, tegemist on üle 100-aastat vana Mulgi memmede retseptiga, millega nemad ravisid ja turgutasid oma pereliikmeid. Antud eliksiir on populaarne vanemate inimeste hulgas ja siis nende hulgas kellele meeldivad mõrkjad maitsed. Elemental on tõeline ravimtaimede eliksiiri oma maitselt ja tõhusust lisab talle 6% alkoholi sisaldus.

 

Kontakt

Telefon: +372 5278837
E-mail: info@chagahealth.eu
Veebileht: https://chagahealth.eu
Aadress: Passi talu, Tuhalaane küla, Karksi Vald, Viljandimaa, 71056

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.