Pajumäe Talu

Meie kvaliteetsed mahepiimatooted oma tuntud headuses on austajaid kogunud juba aastast 2004.

 

Klientide lemmiktooted: kuumtöötlemata toorpiim, maitsestamata jogurt, kohupiim, rosina-kohupiimakreem, segu-kohupiimakreem.
Uuemad tooted: pajumäe juust, kookosemaitselised kohupiimad ja jogurtid, keefir, hapukoor, või, ghee.
Ootame teid kõiki külla! Tahame näidata kõike, mida talus teeme. Räägime talu ajaloost, näitame masinaid ja loomadele varutud söötasid. Käime laudas ja karjamaal, räägime süvaallapanust ja karjamaal jalutavatest lehmadest. Näha saab ka seadmeid, millega loomi lüpsame ning vaatame sisse piimatöötlemise ruumidesse. Loomulikult lõpetme ekskursiooni talus tehtud piimatoodete maitsmisega. Kes soovib, saab ka talutooteid kohapealt osta.

 

Kontakt

Telefon: +372 5664 1298
E-mail: sirje@pajumae.ee
Veebileht: https://www.pajumae.ee
Aadress: Pajumäe talu, Abja-Vanamõisa küla, Mulgi vald, Viljandimaa 69406

Näitan 1–20 tulemust 66-st

  • Sorteeri:

Astelpajujogurt

0.77

Pajumäe astelpajujogurt on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahejogurt, astelpajumoos 10% (astelpajupüree, suhkur, vesi, pektiin, kaaliumsorbaat), suhkur.

Jõhvika-kohupiimakreem

1.51

Pajumäe jõhvika-kohupiimakreem on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, jõhvikamoos 10% (suhkur, jõhvikad, pektiin, sidrunhape, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Jõhvikajogurt

0.77

Pajumäe jõhvikajogurt on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahejogurt, jõhvikamoos 10% (suhkur, jõhvikad, pektiin, sidrunhape, kaaliumsorbaat).

Kirsi-kohupiimakreem

1.51

Pajumäe kirsi-kohupiimakreem on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, kirsimoos 10% (suhkur, kirsipüree, vesi, sidrunhape, pektiin, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kirsijogurt

0.77

Pajumäe kirsijogurt on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahejogurt, kirsimoos 10% (suhkur, kirsipüree, vesi, sidrunhape, pektiin, kaaliumsorbaat).

Kohupiimakreem kiivimoosiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem kiivimoosiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, kiivikaste 13% (suhkur, kiivipüree, kiivimahlakonsentraat, sidrunhape, pektiin, värvohakaekstrakt, sidruniekstrakt, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem kirsimoosiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem kirsimoosiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, kirsimoos 13% (suhkur, kirsipüree, vesi, sidrunhape, pektiin, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem metsamarjamoosiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem metsamarjamoosiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, marjamoos 13% (suhkur, pohlad, jõhvikad, vesi, arooniad, ebaküdooniad, sidrunhape, pektiin, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem passionimoosiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem passionimoosiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, passionikaste 13% (suhkur, passionipüree, mangopüree, modifitseeritud tärklis, sidrunhape, beetakaroteen, ammooniumkaramell, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem pralineega

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem pralineega on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, pralineekaste 13% (pähklid, suhkur, sojaletsiin, vanillimaitseaine), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem šokolaadiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem šokolaadiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, šokolaadikaste 13% (glükoosi-fruktoosisiirup, kakaopulber), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kohupiimakreem vaarikamoosiga

1.19

170g

Pajumäe kohupiimakreem vaarikamoosiga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, vaarikamoos 13% (suhkur, vaarikad, vesi, pektiin, sidrunhape, kaaliumsorbaat), suhkur, vanillisuhkur (suhkur, vanilliin).

Kuslapuu-kohupiimakreem

1.74

Pajumäe kuslapuu-kohupiimakreem on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, suhkur, kuslapuumoos 7% (söödava kuslapuu marjad, suhkur, glükoos).

Kuslapuujogurt

0.90

Pajumäe kuslapuujogurt on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahejogurt, kuslapuumoos 7% (söödava kuslapuu marjad, suhkur, glükoos), suhkur.

Küüslaugu kohupiimakreem

1.51

265g

Pajumäe küüslaugu-kohupiimakreem on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahekohupiim, mahejogurt, küüslaugusool (sool, küüslauk).

Leivajogurt

0.77

Pajumäe leivajogurt on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahejogurt, suhkur, riivleib 6% (rukis, nisu).

Lepatriinujuust

7.75

Pajumäe juust on tehtud lehmapiimast, gouda-tüüpi, poolkõva, laagerdunud 2…3 kuud. Kergelt pähklise, rikkaliku maitsega mahejuust sobib hästi kergete, puuviljaste veinidega. Üks juustukera kaalub umbes 450 g.

Mahe kohupiim

1.51

Pajumäe mahe-kohupiim on maitsestamata kohupiimamass, mille puhas maitse teeb toidud maitsvaks ja küpsetamise meeldivaks. Mahe-kohupiim on ühteaegu maitsev kui ka tervislik – tegemist on sertifitseeritud mahetootega.

Koostis:

mahe-kohupiim.

Mahe lahja kohupiim

1.39

Pajumäe mahe lahja kohupiim on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.

Koostis:

mahe-kohupiim.

Mahe-hapukoor

0.89

Pajumäe mahe-hapukoor on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.