Mahenäksi vabrik Süü ää

Mahenäksi vabrik Süü ää pakub kuivatatud maheköögivilja näkse.

 

Näksid on kuivatatud pikaajaliselt madalal temperatuuril, et säilitada värske köögivilja väärtuslikud omadused.
Kasvatame ise maheköögivilja ning toodete valmistamisel kasutame ainult mahedat toorainet. Kasvatame porgandit, sibulat, punapeeti, tilli, kartulit brokkoli, lillkapsast, peakapsast ja põlduba.
Mahenäksivabriku, Süü ää, tooted on tunnustatud mahetooted. Kokku on meil viis mahetoodet. Süü ää mahenäksid on valminud ajendatuna Mulgimaa elust ja olust, igaüks neist kannab endaga kaasaskilluke siinset Mulgimaa vaimsust ja hõngu.

Süü ää tähendab eesti keeles söö ära.Mahenäksi vabrik Süü ää asub Mulgimaal. Nii tulebki meie väikese mahenäksi vabriku nimi mulgi keelest.

 

Kontakt

Telefon: +372 5140427
E-mail: mahenaks@mahenaks.ee
Veebileht: https://mahenaks.ee/
Aadress: Peetri, Mulgi vald Viljandimaa

Näitan kõiki 4 tulemust

  • Sorteeri:

“Metsaline” – kuivatatud brokkoli-hapukapsa näks

4.20

60g

Kuivatatud brokkoli-hapukapsa näks, mis oma maitseelamusega toob Sind tagasi maalähedusse. Metsaline on hea metshaldjas, kes toidab Sind oma rohelise ja hapukapsa väega ning annab Su kõhule häid baktereid.

“Mulklane” – kuivatatud punapeedi-porgandi näks

4.20

60g

Kuivatatud punapeedi-porgandi näks. Toitainete- ja mineraaliderikka punapeedi ja porgandi kooslus on toimekal ja tegevusterohkel päeval heaks abiliseks Sinu kõhule kui ka Sinu ajule. Mulklane on Mulgimaa elanik ehk üks töökas ja nutikas mulk.

“Väekas” – kuivatatud lillkapsa-paprika näks

4.20

60g

Kuivatatud lillkapsa-paprika näks, mis on toitev, täidab kõhu pikaks ajaks ja hoiab Su meeled erksad. Vanarahvas teab öelda, et paprika toidus kaitseb inimest negatiivse energia eest.

“Velleke” – kuivatatud bataadi ehk maguskartuli näks

4.20

60g

Kuivatatud bataadi ehk maguskartuli näks. Mahenäkside väike vend, kes on Sulle heaks kaaslaseks jõudehetkede nautimisel ja pingelistel tööpäevadel lõõgastavaks vahepalaks. Velleke on Sinu südame sõber.