Allahindlus!

Uudis! Chaga jõulutoode Chaga&spices 250 ml.

14.00 11.90

UUDIS!  Chaga Health Immuno eliksiir Chaga & Spices on särtsakas jõulu-eritoode, mille koostiosadeks on chaga e. must pässik, õunamahl, raudrohi, männikasvud, sidrun, jõuluvürtsid (kaneel, nelk, kardemon), ingver, C vitamiin. Eliksiiri pole lisatud suhkruid ja see sobib veganitele!

 • Toidulisand
 • C-vitamiiniga immuunsüsteemi tugevdaja
 • C- vitamiin
  • toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust
  • aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, vähendades väsimust

Kirjeldus

Kirjeldus

Immuno Elixir tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. Immuno eliksiir onkõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin,musta pässiku ehk chaga ekstrakt, astelpalju ja mitmed põhjamaised ravimtaimed.Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, kuidleidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt jahaigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele– see hoiab meid tervena ning kaitseb haiguste eest.Immuno eliksiiri võib anda ka lastele alates 3. eluaastast

Tarvitamine

Üks annus 25ml, enne sööki 2 x päevas. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus täiskasvanutele 50ml, lastele vanuses 3-7 aastat 25ml. Alla 3-aastastele lastele ei ole soovitatav! Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 10 päeva. Enne avamist loksuta pudelit.Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas!